KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034324
nr 1603 4324
Oidentifierad konstnär. Signerad, Höns. Olja på duk, 45x68 cm, yttermått inklusive ram: 52x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:32:12
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)